Rzuty

Amon
Rzut parter
Amon
Rzut poddasze
Amon
Rzut działki

Elewacje

Amon
Elewacja przód
Amon
Elewacja boczna
Amon
Elewacja boczna
Amon
Elewacja tył

Przekroje

Amon
Przekroje

Opis

Funkcjonalny i atrakcyjny wizualnie dom jednorodzinny Amon, przeznaczony jest dla 4-5-osobowej rodziny. Pasujący na wąską działkę projekt domu Amon zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających inwestorów. Na parterze zlokalizowano salon z kominkiem, kuchnię otwartą na jadalnię, pokój, małą łazienkę, pom. gospodarcze i garaż. Przy kuchni znajduje się dodatkowo spiżarnia. Salon otwarty na ogród dużym przeszkleniem, które dodatkowo zapewnia komfortowe doświetlenie wnętrza. Na poddaszu zlokalizowano trzy sypialnie i obszerną łazienkę. Pokój rodziców wzbogacony o balkonik.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 201 000 zł 146 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 346 000 zł 243 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.