Rzuty

Halimede
Rzut parter
Halimede
Rzut poddasze
Halimede
Rzut działki

Elewacje

Halimede
Elewacja przód
Halimede
Elewacja boczna
Halimede
Elewacja boczna
Halimede
Elewacja tył

Przekroje

Halimede
Przekroje

Opis

Z myślą o 5-6-osobowych rodzinach powstał przestronny projekt domu Halimede z dachem wielospadowym. Użytkowe poddasze sprawia, że dom Halimede to idealna wręcz propozycja dla dość licznej rodziny ceniącej komfort i wygodę. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, sypialnia, gabinet, łazienka i wc. Część gospodarcza obejmuje spiżarnię i pom. gospodarcze. Z części dziennej jest wyjście na obszerny taras. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz czwarta, z własną łazienką i garderobą.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 263 000 zł 210 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 472 000 zł 370 000 zł 345 000 zł
Elementy zewnętrzne 24 000 zł 18 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.