Rzuty

Fobos
Rzut parter
Fobos
Rzut poddasze
Fobos
Rzut działki

Elewacje

Fobos
Elewacja przód
Fobos
Elewacja boczna
Fobos
Elewacja boczna
Fobos
Elewacja tył

Przekroje

Fobos
Przekroje

Opis

Projekt domu Fobos z poddaszem użytkowym, jest ciekawą propozycją dla inwestorów poszukujących domu o tradycyjnej bryle. Układ funkcjonalny domu Fobos z pewnością sprosta oczekiwaniom 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część gospodarcza(pom. gospodarcze, kotłownia), część ogólna z kuchnią, jadalnią i obszernym pokojem dziennym. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz strych, który można zaadaptować na pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Fobos II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Grzegorz Kmiecik

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 203 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 390 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.