Rzuty

Nala
Rzut parter
Nala
Rzut działki

Elewacje

Nala
Elewacja przód
Nala
Elewacja boczna
Nala
Elewacja boczna
Nala
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nala to nieduży, kompaktowy dom, idealny dla 4-osobowej rodziny. Mała powierzchnia użytkowa, prosta konstrukcja dachu, nieskomplikowana bryła oparta na prostokącie sprawiają, że dom ten będzie niedrogi w budowie i późniejszej eksploatacji. W projekcie Nala nie ma wyraźnego rozdziału na strefy. W centrum zaprojektowano przestronny salon, połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnię. Trzy sypialnie i dwie łazienki usytuowane zostały symetrycznie po obu stronach pokoju dziennego. Projekt dostępny w wersji ze strychem do adaptacji - Nala II, oraz w wersji o większej powierzchni użytkowej i z garażem - Nala III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną klinkierową i drewnianą. Strop drewniany. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Widurska

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 169 000 zł 134 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 314 000 zł 244 000 zł 220 000 zł
Elementy zewnętrzne 23 000 zł 18 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.