Rzuty

Mariola III
Rzut parter
Mariola III
Rzut poddasze
Mariola III
Rzut działki

Elewacje

Mariola III
Elewacja przód
Mariola III
Elewacja boczna
Mariola III
Elewacja boczna
Mariola III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Nieduży dom z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym, przewidziany dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze zaplanowana została otwarta strefa dzienna (salon połączony jest z jadalnią i kuchnią). Na dole znajduje się również niewielka łazienka, odizolowany gabinet oraz garaż wraz z kotłownią. Miłośnicy pielęgnacji ogrodów z pewnością docenią bezpośrednie wejście z zewnątrz do kotłowni. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie (w tym jedna posiada osobną garderobę i łazienkę), wspólna garderoba oraz duża łazienka z pralnią. Z dwóch pokoi na poddaszu dodatkowo istnieje możliwość wyjścia na balkon. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Mariola II, oraz z inną aranżacją poddasza i dachu - Mariola.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Jagoda Gruca

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 281 000 zł 217 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 489 000 zł 368 000 zł 344 000 zł
Elementy zewnętrzne 18 000 zł 13 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.