Rzuty

Achilles
Rzut parter
Achilles
Rzut piętro
Achilles
Rzut działki

Elewacje

Achilles
Elewacja przód
Achilles
Elewacja boczna
Achilles
Elewacja boczna
Achilles
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Nowoczesny projekt domu Achilles z użytkowym poddaszem, powstał z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Achilles zadowoli inwestorów skoncentrowanych na budowie domu funkcjonalnego i atrakcyjnego, z dachem dwuspadowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny z wyjściem na ogród, kuchnia z jadalnią, łazienka oraz pokój gościnny/gabinet. Możliwe jest oddzielenie kuchni ścianą lub drzwiami przesuwnymi. Dwa obszerne pomieszczenia gospodarcze i garaż dostępne są poprzez wydzielony korytarz z klatką schodową . Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, łazienka i komfortowy moduł rodziców z łazienką i garderobą. Wysoka ścianka kolankowa pozwala wykorzystać dużą powierzchnię na poddaszu jako w pełni użytkową.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy lub monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika drewnem i okładzina klinkierową. Pokrycie dachu - blacha cynkowo-tytanowa.

Autor

Bartłomiej Chomicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.