Rzuty

Tulio
Rzut parter
Tulio
Rzut poddasze
Tulio
Rzut działki

Elewacje

Tulio
Elewacja przód
Tulio
Elewacja boczna
Tulio
Elewacja boczna
Tulio
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Projekt domu jednorodzinnego w klasycznym stylu. Parter to otwarta strefa dzienna, w której salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią. Niewielka spiżarnia przypadnie do gustu Pani domu. Całość funkcji parteru uzupełniona jest o łazienkę i dodatkowy pokój z bezpośrednim wyjściem na taras. Niewielkie pomieszczenie gospodarcze stanowi łącznik między wiatrołapem a garażem, skąd dalej przechodzi się do kotłowni. Na użytkowym poddaszu zaplanowano trzy pokoje (jeden z własną garderobą), pralnię, łazienkę oraz strych. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Tulio II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 280 000 zł 224 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 476 000 zł 376 000 zł 360 000 zł
Elementy zewnętrzne 46 000 zł 34 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.