Jak ochronić poddasze przed smogiem?

Jak ochronić poddasze przed smogiem?


Jak pokazały ostatnie wydarzenia, wszyscy jesteśmy narażeni na smog. To już nie tylko problem mieszkańców Krakowa, lecz także innych dużych miast, ich okolic oraz terenów położonych w nieckach. Tam bowiem cyrkulacja powietrza jest dużo słabsza a zanieczyszczenie większe. Na szczęście już wkrótce na rynku pojawi się pierwszy nawiewnik antysmogowy w oknach dachowych.

FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych, szybko reaguje na potrzeby społeczeństwa. W ostatnim czasie wskaźniki jakości powietrza biły na alarm. Większość z nas zmagała się ze smogiem. W tej nierównej walce brakowało nam narzędzi obronnych. W odpowiedzi na tę potrzebę FAKRO testuje właśnie na nowosądeckich poddaszach filtr antysmogowy do okien dachowych – pierwsze i jak dotychczas jedyne na rynku kompleksowe rozwiązane chroniące poddasza przed smogiem.

Jak działa filtr antysmogowy firmy FAKRO?

Filtr antysmogowy do okien dachowych został już zgłoszony do opatentowania jako wzór użytkowy. Wykonany z nanowłókniny zatrzymuje zanieczyszczenia powodowane przez dym czy spaliny, ograniczając ich stężenie we wnętrzu pomieszczenia. Olbrzymią zaletą jest łatwość w czyszczeniu oraz możliwość wielokrotnego użycia.

filtr_antysmogowy_FAKRO

Nawiewnik gwarantuje nam ochronę przed smogiem, ale także pyłkami, bakteriami, grzybami oraz insektami. Właśnie dlatego jest również doskonałym rozwiązaniem dla alergików.

Obecnie pracujemy nad kompleksowym antysmogowym i antyalergicznym rozwiązaniem do okien dachowych. To rozwiązanie innowacyjne, na każdą porę roku oraz na każdą kieszeń – zapowiada Sławomir Gawlik, dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje