Stolarka do twojego domu – dlaczego warto zainwestować w jakość, jednolitą stylistykę i innowacyjne rozwiązania, które zmienią spojrzenie na domową przestrzeń?

Stolarka do twojego domu – dlaczego warto zainwestować w jakość, jednolitą stylistykę i innowacyjne rozwiązania, które zmienią spojrzenie na domową przestrzeń?


Innowacyjne połączenie drewna i aluminium to inżynieria jutra, którą możemy cieszyć się już dziś. Okna, drzwi tarasowe, drzwi zewnętrzne czy bramy INNOVIEW od FAKRO, których zalety to nie tylko trwałość, bezpieczeństwo, energooszczędność, ale…. co najważniejsze, jednolita stylistyka i możliwość dostosowania do indywidualnego charakteru budynku.

FAKRO zmienia koncepcję Twojego domu, tworząc we wnętrzu miły i przytulny klimat a na zewnątrz urzekając nowoczesnym i ponadczasowym stylem. INNOVIEW to idealna kompilacja estetyki, funkcjonalności i ergonomii, dzięki któremu zyskujemy zupełnie nowe spojrzenie na domową przestrzeń.

 

Okna fasadowe INNOVIEW, które otwierają nowe spojrzenie na przestrzeń wewnątrz domu.

Pionowe okna firmy FAKRO serii INNOVIEW to idealne połączenie drewna i aluminium charakteryzujące się niezrównaną trwałością, wysoką energooszczędnością, wyjątkowym bezpieczeństwem, estetyką i komfortem obsługi. Aluminiowa okładzina izoluje drewnianą ramę okna od niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych. Naturalne drewno od wewnątrz pomieszczenia zapewnia ciepły klimat oraz najwyższą estetykę. Do każdego budynku można dobrać indywidualne i spersonalizowane produkty, które nadają wnętrzu wyjątkowy charakter i idealnie wpasują się w bryłę obiektu podkreślając oryginalny charakter domu. Okna fasadowe INNOVIEW to indywidualne podejście i spersonalizowane produkty, energooszczędne pakiety szybowe od Uw=0,3W/m²K, wiele rodzajów  i kolorów drewna oraz profili zewnętrznych, 3 style wzornicze zewnętrznych profili aluminiowych i 2 kształty profili drewna a także możliwość sterowania za pomocą smartfona.

Drzwi tarasowe przekształcające koncepcję wnętrza i zmieniające postrzeganie przestrzeni.

Drzwi wielkopowierzchniowe to nowy trend, który zmienia tradycyjny podział domu i korzysta z nowoczesnych rozwiązań po to, by dawać możliwość tworzenia wnętrz otwartych na otaczający nas świat. Wykonanie wielkich przeszkleń całkowicie użytkowych, łatwo otwieranych, bezpiecznych i bardzo estetycznie wykonanych, wprowadza do naszego życia dodatkową wartość. Bliskość z otoczeniem, naturą, przenikanie się wnętrza budynku z jego otoczeniem. Duże przeszklenia to spektakularne widoki i możliwość podglądania otaczających nas „żywych obrazów” za oknem.

Drzwi tarasowe INNOVIEW od FAKRO to także możliwość tworzenia ogromnych przeszkleń – max. 12×2,8m, które mimo dużych gabarytów są niezwykle komfortowe w użytkowaniu i nie zabierają miejsca w pomieszczeniu, a zastosowany system SOFT CLOSE to unikalne mechaniczne rozwiązanie ograniczające do minimum ryzyko przytrzaśnięcia podczas zamykania drzwi. Zaawansowana technologia daje możliwość wykonania drzwi w wersji HST SKY – stałe skrzydło szklone bez ramy, dające jeszcze więcej światła.

Drzwi uchylno – przesuwne INNOVIEW PSK

Drzwi uchylno-przesuwne PSK oprócz funkcji przesuwu posiadają także możliwość uchyłu, co pozwala na swobodne wietrzenie pomieszczenia przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Kształt ramy aluminiowej, jak i samego profilu drewna, pozwala na idealne wkomponowanie drzwi uchylno- przesuwnych z innymi drewniano-aluminiowymi systemami okiennymi. Konstrukcja ta podczas otwierania, jak i w pozycji otwartej, nie zabiera przestrzeni wewnątrz, a wręcz przeciwnie – dzięki niej pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Rozbudowana paleta kolorów i kształtów ramy aluminiowej pozwala na stworzenie praktycznie nieograniczonej liczby kombinacji.

Różnorodność rozwiązań proponowanych przez firmę FAKRO sprawdzisz na stronie:  https://www.fakro.pl/innoview/okna-pionowe/

Bramy garażowe i drzwi wejściowe

Brama garażowa nie pełni już stricte użytkowej funkcji, lecz staje się również jednym z ważniejszych elementów architektury budynku. Czasem podkreśla i dopełnia walory estetyczne domu, a czasem wręcz stanowi punkt wyjścia w kompozycji wizualnej obiektu. Segmentowe bramy garażowe FAKRO serii INNOVIEW LINE zostały zaprojektowane i zbudowane „od nowa”. Unikatowe rozwiązania gwarantują najwyższą jakość i estetykę wykonania, bardzo dobrą termoizolacyjność, bezpieczeństwo oraz komfort obsługi. Bramy garażowe to także: indywidualne podejście i spersonalizowane produkty, jednolita stylistyka

i kolorystyka dopasowana do pozostałych produktów stolarki INNOVIEW, energooszczędne panele U=0,53W/m²K oraz unikatowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oraz sterownia.  

Drzwi wejściowe, oprócz czysto użytkowych funkcji stanowią ważny element dekoracyjny uzupełniający zewnętrzny wizerunek domu. Drzwi wejściowe INNOVIEW LINE powstały z połączenia drewna oraz okładziny aluminiowej i łączą w sobie wiele zalet, m.in. wysoką termoizolację, energooszczędność (drzwi ze skrzydłem o grubości 100mm, na poziomie Ud=0,68 W/m²K), wiele nowoczesnych wzorów i kolorów okładzin aluminiowych, co daje możliwość indywidualnego wyboru drzwi idealnie dopasowanych do pozostałej stolarki w budynku.

Zastosowanie jednolitej stolarki i akcesoriów zewnętrznych sprawi, że Twój dom zyska indywidualny i ponadczasowy charakter.

INNOVIEW od FAKRO to unikalne podejście do stolarki okiennej. Jest ona tworzona ze szlachetnych materiałów połączonych w nowoczesny sposób, wyposażona w najnowsze mechanizmy i akcesoria, a jej użytkowanie jest intuicyjne i automatyczne.

Raz wybierasz wygląd i funkcje Twoich okien, a one służą Ci przez wiele lat tak, jak tego oczekujesz. Połączenie naturalnego, ciepłego drewna od wewnątrz z minimalistyczną i estetyczną okładziną aluminiową od zewnątrz to idealna kompozycja, która nie tylko pięknie wygląda, ale jest niezwykle jakościowa i praktyczna. FAKRO działając zgodnie ze swoim nadrzędnym celem chce zapewniać wyższy komfort mieszkania i odczuwalną zmianę jakości życia użytkowników. Dzięki systemowi INNOVIEW te zmiany dzieją się każdego dnia.

Przekonaj się sam, że INNOVIEW to najnowocześniejszy i dający największe możliwości dopasowania estetycznego system stolarki okiennej.  Szczegóły dotyczące tego kompleksowego rozwiązania znajdziesz na stronie: https://innoview.pl/

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje