Rzuty

Orfeusz II
Rzut parter
Orfeusz II
Rzut poddasze
Orfeusz II
Rzut działki

Elewacje

Orfeusz II
Elewacja przód
Orfeusz II
Elewacja boczna
Orfeusz II
Elewacja boczna
Orfeusz II
Elewacja tył

Przekroje

Orfeusz II
Przekroje

Opis

Projekt Orfeusz II to dom, który ucieszy inwestorów posiadających działkę z wjazdem od południa. Ciekawy układ funkcjonalny sprawia, ze projekt domu Orfeusz II z dwustanowiskowym garażem, zaspokoi oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, gabinet oraz łazienka. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, z czego dwie posiadają własne garderoby, ogólnodostępna łazienka, pralnia i garderoba. W strefie wejściowej zlokalizowano pomieszczenie gospodarcze i dwustanowiskowy garaż. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Orfeusz.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 281 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 445 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.