Rzuty

Idylla II
Rzut parter
Idylla II
Rzut poddasze poddasza
Idylla II
Rzut działki

Elewacje

Idylla II
Elewacja przód
Idylla II
Elewacja boczna
Idylla II
Elewacja boczna
Idylla II
Elewacja tył

Przekroje

Idylla II
Przekroje

Opis

Ciekawy układ funkcjonalny sprawia, że parterowy projekt domu Idylla II z użytkowym poddaszem z pewnością zaspokoi potrzeby 4-6-osobowej rodziny. Rzut parteru projektu Idylla II podzielony został na trzy strefy: ogólną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, intymną z sypialniami dzieci, ogólnodostępną łazienką i sypialnią rodziców z własną łazienką oraz część gospodarczą. Dom posiada strych, na którym można wygospodarować dodatkowy pokój lub pracownię. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Idylla III oraz o mniejszej powierzchni użytkowej - Idylla.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 258 000 zł 180 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 417 000 zł 285 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.