Rzuty

Mikrus I
Rzut parter
Mikrus I
Rzut poddasze
Mikrus I
Rzut działki

Elewacje

Mikrus I
Elewacja przód
Mikrus I
Elewacja boczna
Mikrus I
Elewacja boczna
Mikrus I
Elewacja tył

Przekroje

Mikrus I
Przekroje

Opis

Ciekawy projekt domu Mikrus I z użytkowym poddaszem, to propozycja dla 4-5-osobowej rodziny. Projekt Mikrus I idealnie nadaje się do zabudowy bliźniaczej i zadowoli inwestorów poszukujących funkcjonalnego domu z dachem wielospadowym. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą. Kuchnia połączona jest z jadalnią otwartą na salon. Centralnie umieszczony kominek umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepła po całym domu. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, duża łazienka oraz wspólna garderoba.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 183 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 357 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.