Porównanie projektów

Projekt domu Hermiona Nowa

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
145,60 m2
+ powierzchnia garażu
18,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
4,20 m2
Powierzchnia zabudowy
140,40 m2
Kubatura netto
550,60 m3
Powierzchnia dachu
239,20 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
9,20 m
Min. wymiary działki dł.
20,40 m
Min. wymiary działki szer.
21,00 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Hermiona Nowa
Rzut parter

Poddasze

Hermiona Nowa
Rzut poddasze

Elewacje

Hermiona Nowa
Elewacja przód
Hermiona Nowa
Elewacja boczna
Hermiona Nowa
Elewacja boczna
Hermiona Nowa
Elewacja tył

Rzut działki

Hermiona Nowa
Przekrój

Opis

Hermiona Nowa to dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, którego tradycyjna stylistyka przełamana została nowoczesnymi akcentami w postaci szklanych balustrad na balkonach i prostokątnym, całkowicie przeszklonym wykuszem. Białe elewacje idealnie komponują się z grafitowym dachem i stolarką w ciepłych odcieniach drewna. W dużym wiatrołapie wydzielona została niewielka garderoba, która pomieści dwie zabudowane szafy, a także stanowi jednocześnie przejście do garażu. W strefie wejściowej hallu zaplanowano miejsce pod kolejną dużą szafę oraz wejście do łazienki. Część dzienna parteru obejmuje wyraźnie oddzieloną kuchnię (uzupełnioną o spiżarnię), jadalnię (umieszczoną we wspomnianym wcześniej wykuszu) oraz ustawny salon z dużymi oknami na ogród. W letnie dni uzupełnieniem tej strefy stanie się szeroko zadaszony taras. W centrum domu zaprojektowany został kominek. Dopełnieniem funkcji parteru jest gabinet z bezpośrednim wyjściem na taras. Poddasze w tym domu to trzy niezwykle wygodne sypialnie - każda z własną garderobą i balkonem. Wspólna łazienka jest duża i jasna. Projekt domu Hermiona Nowa zapewni komfortowe życie dla 4-5-osobowej rodziny. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Hermiona Nowa II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem oraz okładziną kamienną i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Velux. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).