DOM PARTEROWY CZY DOM Z PODDASZEM UŻYTKOWYM?

DOM PARTEROWY CZY DOM Z PODDASZEM UŻYTKOWYM?


Wielu z naszych klientów zastanawia się, czy lepszym rozwiązaniem jest budowa domu parterowego, czy budynku z poddaszem użytkowym. To prawda, nie jest to łatwy wybór, ponieważ każda z opcji ma swoje dobre strony. Jest wiele rzeczy, o których warto pomyśleć przed ostateczną decyzją o wyborze projektu.

Jak duża jest działka, ile osób będzie mieszkać w budynku na stałe, w jakim są wieku? Nie bez znaczenia będą tu również preferencje estetyczne wszystkich domowników. Przygotowaliśmy dla naszych klientów wygodne porównanie domów parterowych oraz z poddaszem użytkowym. Przejrzyste zestawienie plusów obu koncepcji pomoże w podjęciu przemyślanej decyzji, której nie pożałuje żaden z mieszkańców domu! Jak widać, domy parterowe są lepszą opcją dla rodzin z małymi dziećmi i seniorów. Jedna kondygnacja ułatwia dostęp do wszystkich pomieszczeń, usprawnia dostęp do przestrzeni otaczającej dom i upraszcza komunikację. Pomaga również na etapie aranżacji wnętrz – pomieszczenia mają jednakową wysokość. Rodziny ze starszymi dziećmi mogą chcieć wybrać projekt domu z poddaszem użytkowym. W takim budynku bardzo wyraźnie oddziela się strefę dzienną i nocną, zostawiając dużo przestrzeni na część sypialną domowników. Z takiego projektu ucieszą się również posiadacze niewielkich działek – dom z poddaszem zajmuje mniej miejsca niż parterówka o tej samej powierzchni użytkowej.  Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem. Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomoże ono w podjęciu ostatecznej decyzji.
Zobacz projekty domów parterowych
Zobacz projekty domów z poddaszem użytkowym

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).