DOM PARTEROWY CZY DOM Z PODDASZEM UŻYTKOWYM?

DOM PARTEROWY CZY DOM Z PODDASZEM UŻYTKOWYM?


Wielu z naszych klientów zastanawia się, czy lepszym rozwiązaniem jest budowa domu parterowego, czy budynku z poddaszem użytkowym. To prawda, nie jest to łatwy wybór, ponieważ każda z opcji ma swoje dobre strony. Jest wiele rzeczy, o których warto pomyśleć przed ostateczną decyzją o wyborze projektu.

Jak duża jest działka, ile osób będzie mieszkać w budynku na stałe, w jakim są wieku? Nie bez znaczenia będą tu również preferencje estetyczne wszystkich domowników. Przygotowaliśmy dla naszych klientów wygodne porównanie domów parterowych oraz z poddaszem użytkowym. Przejrzyste zestawienie plusów obu koncepcji pomoże w podjęciu przemyślanej decyzji, której nie pożałuje żaden z mieszkańców domu! Jak widać, domy parterowe są lepszą opcją dla rodzin z małymi dziećmi i seniorów. Jedna kondygnacja ułatwia dostęp do wszystkich pomieszczeń, usprawnia dostęp do przestrzeni otaczającej dom i upraszcza komunikację. Pomaga również na etapie aranżacji wnętrz – pomieszczenia mają jednakową wysokość. Rodziny ze starszymi dziećmi mogą chcieć wybrać projekt domu z poddaszem użytkowym. W takim budynku bardzo wyraźnie oddziela się strefę dzienną i nocną, zostawiając dużo przestrzeni na część sypialną domowników. Z takiego projektu ucieszą się również posiadacze niewielkich działek – dom z poddaszem zajmuje mniej miejsca niż parterówka o tej samej powierzchni użytkowej.  Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem. Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomoże ono w podjęciu ostatecznej decyzji.
Zobacz projekty domów parterowych
Zobacz projekty domów z poddaszem użytkowym

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje