Nowość - Azalia VIII - projekt parterowego domu z poddaszem do adaptacji

Nowość - Azalia VIII - projekt parterowego domu z poddaszem do adaptacji


Azalia VIII to projekt parterowego, kompaktowego domu, w którym można powiększyć - w ramach adaptacji - przestrzeń mieszkalną o nieużytkowe poddasze. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu budowę domu można rozłożyć w czasie. 

Do niezaprzeczalnych atutów tego projektu domu należy wysoki sufit w części dziennej, który przypadnie do gustu miłośnikom wnętrz w stylu nowoczesnej stodoły. Dodając do tego efektowną antresolę, jaką można wydzielić na poddaszu, uzyskamy niezwykle przestronną, jasną przestrzeń. 

Część dzienna zaprojektowana została w środkowej części domu, po której obydwu stronach rozłożono sypialnie tworzące strefę nocną. Pokój dla rodziców ma szerokie okno tarasowe i bezpośrednie wyjście na taras. Tuż obok umieszczono łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze, które jest na tyle duże, że swobodnie może pełnić także funkcję pralni. Pokoje dzieci, zlokalizowane z przeciwnej strony domu, są ustawne i doskonale doświetlone. Umieszczona pomiędzy nimi łazienka z oknem ma miejsce na dużą wannę i podwójną umywalkę. Warto zwrócić uwagę na przestronną kuchnię z wyspą i szerokim przeszkleniem. Całość uzupełnia przydatna w każdym domu spiżarnia. Umieszczone w salonie schody prowadzą na poddasze, na którym można - w ramach adaptacji - wydzielić antresolę oraz dwa kolejne pokoje.

Projekt dostępny jest w wersji bez strychu, z 3 sypialniami: Azalia IV, Azalia V i Azalia VII, oraz w wersji bez strychu, z 4 sypialniami: Azalia, Azalia II, Azalia III.

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

 

Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem   Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem   Mały dom parterowy, kompaktowy, bez garażu, z 3 sypialniami i dwuspadowym dachem

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje