Rzuty

Ola
Rzut parter
Ola
Rzut poddasze
Ola
Rzut działki

Elewacje

Ola
Elewacja przód
Ola
Elewacja boczna
Ola
Elewacja boczna
Ola
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Ola to klasyczny dom z poddaszem użytkowym, zaprojektowany dla 4-6-osobowej rodziny, ceniącej nowoczesny styl i komfort. Do wnętrza domu prowadzi wiatrołap, skąd można przejść przez pomieszczenie gospodarcze do jednostanowiskowego garażu. Strefa dzienna to przestronny salon, który łączy się z jadalnią oraz otwartą kuchnią. Uwagę przykuwają liczne przeszklenia, centralnie umieszczony kominek oraz pustka nad kuchnią i jadalnią. Z hallu mamy dostęp do łazienki, garderoby oraz pokoju, który możemy wykorzystać jako gabinet lub dodatkową sypialnię. Na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, z czego największa z nich posiada własną łazienkę. Dodatkowo z hallu prowadzi wejście do drugiej, ogólnodostępnej łazienki. Projekt jest również dostępny w wersji z dachem z okapem - Tola, w wersji z garażem dwustanowiskowym - Ola II i Tola II oraz bez garażu - Ola III i Tola III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną i drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.