Rzuty

Marcelina IV
Rzut parter
Marcelina IV
Rzut poddasze
Marcelina IV
Rzut działki

Elewacje

Marcelina IV
Elewacja przód
Marcelina IV
Elewacja boczna
Marcelina IV
Elewacja boczna
Marcelina IV
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Projekt Marcelina IV to nowoczesny dom z użytkowym poddaszem i garażem dwustanowiskowym. Na parterze umieszczono przestronną strefę dzienną. Połączona kuchnia z jadalnią przechodząca w salon tworzą dużą i otwartą przestrzeń. Tuż przy kuchni znajduje się praktyczna spiżarnia. Całość uzupełniona jest o wygodną, niewielką łazienkę oraz pokój mogący pełnić funkcje gabinetu lub dodatkowej sypialni. Prosto z wiatrołapu jest przejście do dużego garażu dwustanowiskowego, a następnie do pomieszczenia gospodarczego, które posiada bezpośrednie wyjście na ogród. Poddasze to typowa strefa nocna, w której zaprojektowano cztery sypialnie oraz wspólną łazienkę. Projekt jest dostępny z innym układem funkcjonalnym - Marcelina II o większej powierzchni użytkowej - Marcelina III oraz z garażem jednostanowiskowym - Marcelina.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.