Porównanie projektów

Projekt domu Mika IV - lustro

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
115,80 m2
Powierzchnia zabudowy
173,80 m2
Kubatura netto
331,90 m3
Powierzchnia dachu
166,50 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
30,30 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
6,20 m
Min. wymiary działki dł.
25,14 m
Min. wymiary działki szer.
18,85 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Mika IV
Rzut parter

Elewacje

Mika IV
Elewacja przód
Mika IV
Elewacja boczna
Mika IV
Elewacja boczna
Mika IV
Elewacja tył

Rzut działki

Mika IV
Przekrój

Opis

Mika IV to nowoczesny dom parterowy z pompą ciepła i wentylacją mechaniczną w standardzie. Minimalistyczna stylistyka, podkreślona białym tynkiem, ciekawa bryła i dach pokryty blachą w jasnym kolorze - tym właśnie wyróżnia się Mika IV. Układ pomieszczeń, jaki zaproponowali architekci, będzie idealny na działki z wjazdem od południa, lub dla osób, które nie lubią zbytniego nasłonecznienia salonu i tarasu. Wejście do domu ukryte jest pod zadaszeniem i drewnianymi lamelami. Zaraz za wiatrołapem rozciąga się przestronna strefa dzienna z pięknymi przeszkleniami. Salon połączony jest z jadalnią, która z kolei otwiera się na kuchnię. Strefa prywatna to łazienka, kotłownia, dwie symetryczne pokoje oraz komfortowy moduł dla rodziców z sypialnią, garderobą i łazienką. Warto zauważyć, że każdy pokój ma bezpośrednie wyjście na taras, który okala dom niemal z każdej strony. Takie rozwiązanie zapewni możliwość korzystania z odpoczynku na świeżym powietrzu o każdej porze dnia. Projekt dostępny jest w odmiennej kolorystyce elewacji (czerwona cegła i czarny tynk) oraz w różnych wariantach rozkładu pomieszczeń: z czterema pokojami i garażem - Mika, z trzema pokojami i garażem - Mika II, Mika III, Mika III A oraz Mika III B.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop drewniany.

Instalacje

Wentylacja mechaniczna. Ogrzewanie podłogowe (w łazienkach wspomagane grzejnikami łazienkowymi), za pomocą pompy ciepła.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu blachą.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje