Tysiące produktów do Twojego domu w jednym miejscu

Tysiące produktów do Twojego domu w jednym miejscu


MyBaze.com to międzynarodowa platforma designu, na której można kupić starannie wyselekcjonowane produkty od wyjątkowych projektantów z Polski i zagranicy.

Idea MyBaze to „Design your Life” , zgodnie z którą, w jednym miejscu można znaleźć wszystko, co niezbędne do domu –  oryginalne akcesoria, meble, dodatki i dekoracje. Każdego dnia nowe, niepowtarzalne produkty pojawiają się na stronie Mybaze.com.

Pozwól zainspirować się Mybaze.com i skorzystaj z unikalnej oferty produktowej z dziedziny designu, mody i sztuki. Śledź ulubionych projektantów i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami.

lampa_COCON

Aby zapewnić kupującym podejmowanie świadomych decyzji o zakupie, opisom produktów towarzyszą opinie specjalistów i innych użytkowników. Każdy przedmiot na platformie wystawiany jest bezpośrednio od projektanta, co daje możliwość indywidualnego dopasowania do potrzeb i wymagań.

 

stolik_od_ABADOChuśtawka_do_wnętrz_SWING_od_Iwona_Kosicka_DESIGN

Dzięki szerokiemu asortymentowi akcesoriów do domu i mebli, z MyBaze.com urządzi się cały dom.

zarowka_energooszczedna_od_OUTLAB

Oryginalne i wysokiej jakości stoły, ciekawe krzesła, szafki i liczne dodatki jak wazony, naczynia, lampy i dekoracje na ścianę sprawiają, że pomieszczenie może nabrać wymarzonego przez nas stylu, bez względu na to, czy jest to chłodny minimalizm czy delikatny shabby chic. W wyborze pomogą porady stylistów MyBaze.com, którzy selekcjonują produkty, a także przedstawiają trendy i inspiracje na blogu.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).