Rzuty

Wenus
Rzut parter
Wenus
Rzut poddasze
Wenus
Rzut działki

Elewacje

Wenus
Elewacja przód
Wenus
Elewacja boczna
Wenus
Elewacja boczna
Wenus
Elewacja tył

Przekroje

Wenus
Przekroje

Opis

Projekt domu Wenus jest dedykowany 4-6-osobowej rodzinie, która poszukuje wygodnego domu z użytkowym poddaszem. Na parterze domu Wenus znajduje się pokój dzienny, który został przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, z których mamy bezpośrednie wyjście na taras i do ogrodu. Funkcji mieszkalnej parteru w projekcie Wenus dopełniają: spiżarnia, łazienka, pokój gościnny/gabinet. Pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż dostępne są z hallu. Na poddaszu są trzy sypialnie, garderoba dostępna z jednego z pokoi, łazienka oraz strych, który można zaadaptowac na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Wenus II oraz bez garażu - Wenus III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i okładziną klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 230 000 zł 158 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 399 000 zł 263 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.