Rzuty

Tetyda III
Rzut parter
Tetyda III
Rzut poddasze
Tetyda III
Rzut działki

Elewacje

Tetyda III
Elewacja przód
Tetyda III
Elewacja boczna
Tetyda III
Elewacja boczna
Tetyda III
Elewacja tył

Przekroje

Tetyda III
Przekroje

Opis

Jeśli szukają Państwo domu bez garażu, o prostej i ciekawej bryle, mamy dla Państwa idealny projekt domu - Tetyda III. Pod dachem dwuspadowym kryje się bardzo ustawne i funkcjonalne poddasze. Projekt Tetyda III to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą. Pokój dzienny został przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Centralnie umieszczony kominek umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepła po całym domu. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz duża łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Tetyda I oraz z garażem dwustanowiskowym - Tetyda II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 169 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 315 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.