Rzuty

Galaktyka II
Rzut parter
Galaktyka II
Rzut poddasze
Galaktyka II
Rzut działki

Elewacje

Galaktyka II
Elewacja przód
Galaktyka II
Elewacja boczna
Galaktyka II
Elewacja boczna
Galaktyka II
Elewacja tył

Przekroje

Galaktyka II
Przekroje

Opis

Funkcjonalny i atrakcyjny projekt domu Galaktyka II, zadowoli członków 4-5-osobowej rodziny, zainteresowanej budową domu z garażem dwustanowiskowym. Cechą charakterystyczną domu Galaktyka II jest jego dach wielospadowy. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią, część gospodarcza, gabinet oraz garaż. Istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie i łazienka z bezpośrednim połączeniem ze strychem. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Galaktyka I, bez garażu - Galaktyka III oraz bez garażu, ale z podpiwniczeniem - Galaktyka IIIp.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 252 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 429 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.