Rzuty

Delfin
Rzut parter
Delfin
Rzut poddasze
Delfin
Rzut działki

Elewacje

Delfin
Elewacja przód
Delfin
Elewacja boczna
Delfin
Elewacja boczna
Delfin
Elewacja tył

Przekroje

Delfin
Przekroje

Opis

Projekt domu Delfin charakteryzuje się małą powierzchnią przy równoczesnym bardzo wygodnym i funkcjonalnym rozplanowaniu pomieszczeń. Projekt Delfin jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią, sypialnia rodziców oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się dwie sypialnie, ogólnodostępna łazienka i pom. gospodarcze. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie instalacji ogrzewania kominkowego.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 169 000 zł 117 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 292 000 zł 194 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.