Alternatywa dla tradycyjnej więźby dachowej

Alternatywa dla tradycyjnej więźby dachowej


Tradycyjna więźba dachowa jest przygotowywana i montowana na miejscu budowy konstrukcji dachowej budynku. Jest to jednak rozwiązanie dość czaso- i pracochłonne oraz – przede wszystkim – drogie. Czy istnieje tańszy, a równie bezpieczny zamiennik? Oczywiście, jest nim prefabrykowana więźba dachowa.

Razem z firmą MiTek Industries Polska przygotowaliśmy projekt prefabrykowanej konstrukcji dachowej do wybranych projektów z naszej pracowni, m.in. do projektu Bianka (114,5 M2).

Stosowanie tego rozwiązania ma wiele zalet:

Dokumentacja projektu – czy ta zmiana musi pojawić się projekcie?

Tak – informacja o zmianie tradycyjnej więźby dachowej na tę fabrykowaną musi być uwzględniona w projekcie. Na szczęście zajmująca się tym firma MiTek Industries Polska, która jest naszym partnerem w tym zakresie bezpłatnie dołącza całą dokumentację do projektu w wersji papierowej. Możesz także pobrać ją w wersji elektronicznej tutaj.

Prefabrykowana więźba dachowa w projekcie Bianka

Dalej zastanawiasz się czy warto skorzystać z oferty firmy MiTek Industries Polska? Zobacz, jak fabrykowana więźba dachowa może wyglądać w projekcie Bianka i co dzięki temu zyskasz:

https://www.youtube.com/watch?v=eDoI_CAAVWM

Jak wprowadzić zmianę w projekcie?

Gdy zdecydujesz się na zamianę tradycyjnej więźby dachowej na tę prefabrykowaną, nie musisz szukać nowej pracowni. Decydując się na zakup projektu domu z autorskiej Pracowni Projektowej Dobre Domy otrzymasz bowiem bezpłatnie atrakcyjny koszyk dodatków do projektów – w tym właśnie projekt prefabrykowanej więźby dachowej.

Zobacz, co jeszcze zyskasz, wybierając nasze projekty.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje