Alternatywa dla tradycyjnej więźby dachowej

Alternatywa dla tradycyjnej więźby dachowej


Tradycyjna więźba dachowa jest przygotowywana i montowana na miejscu budowy konstrukcji dachowej budynku. Jest to jednak rozwiązanie dość czaso- i pracochłonne oraz – przede wszystkim – drogie. Czy istnieje tańszy, a równie bezpieczny zamiennik? Oczywiście, jest nim prefabrykowana więźba dachowa.

Razem z firmą MiTek Industries Polska przygotowaliśmy projekt prefabrykowanej konstrukcji dachowej do wybranych projektów z naszej pracowni, m.in. do projektu Bianka (114,5 M2).

Stosowanie tego rozwiązania ma wiele zalet:

Dokumentacja projektu – czy ta zmiana musi pojawić się projekcie?

Tak – informacja o zmianie tradycyjnej więźby dachowej na tę fabrykowaną musi być uwzględniona w projekcie. Na szczęście zajmująca się tym firma MiTek Industries Polska, która jest naszym partnerem w tym zakresie bezpłatnie dołącza całą dokumentację do projektu w wersji papierowej. Możesz także pobrać ją w wersji elektronicznej tutaj.

Prefabrykowana więźba dachowa w projekcie Bianka

Dalej zastanawiasz się czy warto skorzystać z oferty firmy MiTek Industries Polska? Zobacz, jak fabrykowana więźba dachowa może wyglądać w projekcie Bianka i co dzięki temu zyskasz:

https://www.youtube.com/watch?v=eDoI_CAAVWM

Jak wprowadzić zmianę w projekcie?

Gdy zdecydujesz się na zamianę tradycyjnej więźby dachowej na tę prefabrykowaną, nie musisz szukać nowej pracowni. Decydując się na zakup projektu domu z autorskiej Pracowni Projektowej Dobre Domy otrzymasz bowiem bezpłatnie atrakcyjny koszyk dodatków do projektów – w tym właśnie projekt prefabrykowanej więźby dachowej.

Zobacz, co jeszcze zyskasz, wybierając nasze projekty.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).