Nowe projekty domów parterowych pracowni Dobre Domy

Nowe projekty domów parterowych pracowni Dobre Domy


Dobry projekt funkcjonalnego i pięknego domu wcale nie musi zakładać kilku kondygnacji. Coraz więcej osób dostrzega zalety budynków parterowych i decyduje, że to właśnie taki dom będzie ich wymarzonym.

W portfolio pracowni Dobre Domy możecie zobaczyć nowe projekty odpowiadające tym potrzebom – Julitę II, Biankę II czy Kaspiana III.

Zalety domów parterowych

Jakie są najczęściej wymieniane atrybuty jednorodzinnego domu parterowego?

Julita II

Julita II to projekt parterowego domu o powierzchni 114,2 m2. Uwzględnia również garaż i strych, więc pomimo tego, że jest stosunkowo niewielki, cechuje się wyjątkową funkcjonalnością. To dom jednorodzinny, którego architektura utrzymana jest w klasycznym stylu. Zaplanowano w nim trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Warto podkreślić, że projekt różni się od standardowej Julity uwzględnieniem poddasza, które w razie potrzeby mieszkańców można zaadaptować na komfortową przestrzeń użytkową. W domu przewidziana jest również niewielka spiżarnia.

Bianka II

Ten projekt będzie idealny dla osób, które potrzebują połączenia niewielkiego budynku parterowego z dwustanowiskowym garażem. Plan domu został świetnie przemyślany. Zakłada wygodne oddzielenie pomieszczeń reprezentacyjnych znajdujących się w lewym skrzydle od strefy prywatnej, położonej w prawej części. Docenianym atrybutem jest obszerny salon, z którego można wyjść na klimatyczny taras.To sprawia, że mimo niewielkiej powierzchni całego domu (108,9 m2) sprawia on wrażenie przestronnego. W projekcie Bianka II założono trzy sypialnie oraz dwie łazienki, w tym jedną większą, znajdującą się w części nocnej.

Kaspian III

To parterowy budynek z dwustanowiskowym garażem. Jego powierzchnia wynosi 112,6 m2. Część gospodarcza, do której prowadzi wiatrołap z obszerną szafą, to kotłownia i przejście do garażu. Strefa ogólna domu mieści się w jego lewym skrzydle. To tam znajdziemy jasny salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię. W projekcie przewidziano także spiżarnie oraz niewielką łazienkę. Obszar nocny to trzy wygodne pokoje oraz większa, wspólna łazienka. Projekt Kaspian II idealnie sprawdzi się dla czteroosobowej, mobilnej rodziny, w której więcej niż jedna osoba regularnie podróżuje samochodem.

Projekty domów parterowych to częsty wybór młodych małżeństw lub rodzin z małymi dziećmi. Koszt budowy takiego domu często mieści się w nawet ograniczonym budżecie, a funkcjonalność jest naprawdę ogromna.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje