Nowe projekty domów parterowych pracowni Dobre Domy

Nowe projekty domów parterowych pracowni Dobre Domy


Dobry projekt funkcjonalnego i pięknego domu wcale nie musi zakładać kilku kondygnacji. Coraz więcej osób dostrzega zalety budynków parterowych i decyduje, że to właśnie taki dom będzie ich wymarzonym.

W portfolio pracowni Dobre Domy możecie zobaczyć nowe projekty odpowiadające tym potrzebom – Julitę II, Biankę II czy Kaspiana III.

Zalety domów parterowych

Jakie są najczęściej wymieniane atrybuty jednorodzinnego domu parterowego?

Julita II

Julita II to projekt parterowego domu o powierzchni 114,2 m2. Uwzględnia również garaż i strych, więc pomimo tego, że jest stosunkowo niewielki, cechuje się wyjątkową funkcjonalnością. To dom jednorodzinny, którego architektura utrzymana jest w klasycznym stylu. Zaplanowano w nim trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Warto podkreślić, że projekt różni się od standardowej Julity uwzględnieniem poddasza, które w razie potrzeby mieszkańców można zaadaptować na komfortową przestrzeń użytkową. W domu przewidziana jest również niewielka spiżarnia.

Bianka II

Ten projekt będzie idealny dla osób, które potrzebują połączenia niewielkiego budynku parterowego z dwustanowiskowym garażem. Plan domu został świetnie przemyślany. Zakłada wygodne oddzielenie pomieszczeń reprezentacyjnych znajdujących się w lewym skrzydle od strefy prywatnej, położonej w prawej części. Docenianym atrybutem jest obszerny salon, z którego można wyjść na klimatyczny taras.To sprawia, że mimo niewielkiej powierzchni całego domu (108,9 m2) sprawia on wrażenie przestronnego. W projekcie Bianka II założono trzy sypialnie oraz dwie łazienki, w tym jedną większą, znajdującą się w części nocnej.

Kaspian III

To parterowy budynek z dwustanowiskowym garażem. Jego powierzchnia wynosi 112,6 m2. Część gospodarcza, do której prowadzi wiatrołap z obszerną szafą, to kotłownia i przejście do garażu. Strefa ogólna domu mieści się w jego lewym skrzydle. To tam znajdziemy jasny salon, jadalnię oraz otwartą kuchnię. W projekcie przewidziano także spiżarnie oraz niewielką łazienkę. Obszar nocny to trzy wygodne pokoje oraz większa, wspólna łazienka. Projekt Kaspian II idealnie sprawdzi się dla czteroosobowej, mobilnej rodziny, w której więcej niż jedna osoba regularnie podróżuje samochodem.

Projekty domów parterowych to częsty wybór młodych małżeństw lub rodzin z małymi dziećmi. Koszt budowy takiego domu często mieści się w nawet ograniczonym budżecie, a funkcjonalność jest naprawdę ogromna.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).