Finansowe ABC


Dom parterowy czy z poddaszem; nowoczesny, czy może tradycyjny; mały prosty domek, czy raczej coś większego, bardziej okazałego? Jaki projekt wybrać, na co się zdecydować?

Nasza Pracownia oferuje szereg projektów domów jednorodzinnych, o ciekawej urozmaiconej bryle, funkcjonalnych, energooszczędnych – każdy Inwestor znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie, znajdzie projekt domu, który spełni wszystkie jego oczekiwania, zapewni poczucie swobody i bezpieczeństwa, oraz pozwoli cieszyć się już zrealizowaną inwestycją na wiele, wiele lat… Pomagamy spełniać marzenia o własnym gniazdku, o miejscu do którego chętnie będziemy wracać każdego dnia.

A co dalej, co jak już udało nam się wybrać idealny projekt swojego wymarzonego domu ? Pojawia się kolejna kwestia - FINANSE.

Każdego Inwestora dopadają pytania: czy mnie stać na taki dom, ile to kosztuje, jak sfinansować budowę? Od czego zacząć przygodę z bankiem, jak porównać oferty kredytowe, co to znaczy „najbardziej korzystna” oferta? Skąd pozyskać dofinansowanie, co zawiera kosztorys? – musimy niestety przebrnąć przez szereg tych i innych pytań oraz wątpliwości związanych z finansowaniem budowy. Postaramy się Państwa odpowiednio pokierować, dać odpowiedzi na zasadnicze pytania.KREDYT HIPOTECZNY  jaki bank wybrać, jaką mam zdolność kredytową, jak będzie miesięczna rata kredytu …?


PROJEKT Z KOSZTORYSEM  
kiedy potrzebny kosztorys, co zawiera, na jakim etapie inwestycji będzie przydatny/niezbędny ...?Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje