Finansowe ABC


Dom parterowy czy z poddaszem; nowoczesny, czy może tradycyjny; mały prosty domek, czy raczej coś większego, bardziej okazałego? Jaki projekt wybrać, na co się zdecydować?

Nasza Pracownia oferuje szereg projektów domów jednorodzinnych, o ciekawej urozmaiconej bryle, funkcjonalnych, energooszczędnych – każdy Inwestor znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie, znajdzie projekt domu, który spełni wszystkie jego oczekiwania, zapewni poczucie swobody i bezpieczeństwa, oraz pozwoli cieszyć się już zrealizowaną inwestycją na wiele, wiele lat… Pomagamy spełniać marzenia o własnym gniazdku, o miejscu do którego chętnie będziemy wracać każdego dnia.

A co dalej, co jak już udało nam się wybrać idealny projekt swojego wymarzonego domu ? Pojawia się kolejna kwestia - FINANSE.

Każdego Inwestora dopadają pytania: czy mnie stać na taki dom, ile to kosztuje, jak sfinansować budowę? Od czego zacząć przygodę z bankiem, jak porównać oferty kredytowe, co to znaczy „najbardziej korzystna” oferta? Skąd pozyskać dofinansowanie, co zawiera kosztorys? – musimy niestety przebrnąć przez szereg tych i innych pytań oraz wątpliwości związanych z finansowaniem budowy. Postaramy się Państwa odpowiednio pokierować, dać odpowiedzi na zasadnicze pytania.KREDYT HIPOTECZNY  jaki bank wybrać, jaką mam zdolność kredytową, jak będzie miesięczna rata kredytu …?


PROJEKT Z KOSZTORYSEM  
kiedy potrzebny kosztorys, co zawiera, na jakim etapie inwestycji będzie przydatny/niezbędny ...?Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).