Pakiet dodatków


ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE

Zmiany, które nie wymagają naszej zgody dotyczą:
 1. Zmiany wymiarów fundamentów wynikające z dostosowania budynku do lokalnych warunków gruntowych.
 2. Wprowadzenia całkowitego lub częściowego podpiwniczenia budynku pod warunkiem nie wynoszenia poziomu parteru w stosunku do poziomu terenu.
 3. Zaprojektować użycie innych materiałów na konstrukcję budynku (ściany stropy) przy zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów i pod warunkiem zachowania walorów użytkowych budynku.
 4. Rodzaju stropów – przy zachowaniu układu konstrukcji i zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów.
 5. Materiałów ścian zewnętrznych i wykończeniowych (tynki, posadzki, dachówki, izolacji cieplnej i przeciwwilgociowej) pod warunkiem utrzymania wymaganych parametrów (tj. np. wytrzymałość, ciepłochłonność).
 6. Programu użytkowego wewnątrz budynku; np. przesunięcia lub likwidacji ścian działowych i zmiany lokalizacji, ilosci i kształtu okien oraz drzwi, przy zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów.
 7. Kąta nachylenia dachu do 10% lub 5 st. pod warunkiem dostosowania konstrukcyjnego i zachowania formy architektonicznej.
 8. Zmiana przekrojów elementów konstrukcji dachowej wynikająca z dostosowania do materiałów pokrycia lub z dostosowania budynku do innych stref śniegowych i wiatrowych niż podano w projekcie.
 9. Kolorystyki elewacji, detali dekoracyjnych, kształtu podjazdów i tarasów.
 10. Instalacji: wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, elektrycznej i centralnego ogrzewania - pod warunkiem zachowania obowiązujących norm i przepisów prawa budowlanego.
 11. Realizacja wg lustrzanego odbicia.

Jeżeli zmiany, które planują Państwo wprowadzić do projektu wykraczają poza przedstawiony powyżej zakres, lub napotykają Państwo na problem ze strony miejscowego Urzędu, to chętnie wystawiamy bezpłatną zgodę na zmiany w projekcie. Zgodę taką wystawiamy z każdym momencie - zarówno od razu podczas zamawiania projektu, jak i później, w trakcie trwania budowy domu.


ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE
Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje