ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Zefir II ucieszy inwestorów, którzy posiadają działkę z wejściem od południa. Po wprowadzeniu kilku zmian projekt Zefir II może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej. Zefir II to dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i aneksem kuchennym, gabinet, łazienka oraz dwa pomieszczenia gospodarcze i garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, z czego jedna z własną garderobą i łazienką, ogólnodostępna łazienka oraz strych. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym – Zefir. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

  • Marcin Abramowicz

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
264 000 zł 173 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
450 000 zł 329 000 zł 312 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
14 000 zł 10 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
90 000 zł 65 800 zł 62 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA132.5 m²
+ Powierzchnia garażu34.1 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze9.6 m²
+ Strych16.0 m²
Powierzchnia zabudowy162.7 m²
Kubatura netto585.0 m³
Powierzchnia dachu276.3 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.4 m
Min. wymiary działki dł.18.50 m
Min. wymiary działki szer.25.60 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek3
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2016-04-19 08:11

Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów na adres dorka-mis@tlen.pl. z gory dziękuje pozdr
Witam   Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  

Dobre Domy

+

2016-04-18 22:37

Proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów na adres dorka-mis@tlen.pl. z gory dziękuje pozdr

Dorota

+

2016-03-18 06:12

Witam, Mamy w planach budować Zefira, czy ktoś buduje go w województwach: podkarpackim świętokrzyskim lub lubelskim. Z chęcią byśmy zobaczyli go w rzeczywistości.Proszę o kontakt mój e-mail mpat12@interia.pl

Majka

+

2015-09-19 18:56

Witam Proszę o kontakt na adres mailowy info@dobredomy.pl   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2015-09-19 09:50

Witam serdecznie.   Zasadniczo już zdecydowałem się na zakup projektu Zefir II, z tym że potrzebuje wprowadzić w nim daleko idące zmiany, dotyczące w szczególności dolnej kondygnacji. Zapewniają Państwo, iż po zakupie otrzymuję od Państwa zgodę na zmiany w projekcie:   "Jeśli planowane przez Państwa zmiany wykraczają poza ten zakres, to bez problemu wystawimy bezpłatnie indywidualną zgodę na ich realizację." (https://www.dobredomy.pl/artykul,zobacz-co-dostaniesz-gratis.html akapit ZGODA NA ZMIANY W PROJEKCIE)   Moje pytanie jest następujące, jeżeli zmiany nie wpływają na bryłę budynku, nie zmieniają jej kształtu ani wymiarów, czy mogę w sposób dowolny zmienić wnętrze? Rozumiem, że nie udzieliłem zbyt wielu szczegółów, aby jednoznacznie odpowiedzieć na moje pytanie, dlatego też jeżeli Państwo zechcą podać mi adres email korespondencyjny, to wtedy mógłbym wysłać rzut dolnej kondygnacji Zefir II z dokonanymi zmianami pod moim kontem.   Mój adres email tkaczykjakub@gmail.com   Pozdrawiam

Gość

+

Twój IP: 34.204.43.11
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×