Rzuty

Tetyda II
Rzut parter
Tetyda II
Rzut poddasze
Tetyda II
Rzut działki

Elewacje

Tetyda II
Elewacja przód
Tetyda II
Elewacja boczna
Tetyda II
Elewacja boczna
Tetyda II
Elewacja tył

Przekroje

Tetyda II
Przekroje

Opis

Projekt domu Tetyda II to doskonała propozycja dla osób poszukujących domu z możliwością zbliźniaczenia w ramach adaptacji projektu. Projekt Tetyda II ma funkcjonalne i wygodne poddasze użytkowe, którego ustawne pokoje zadowolą wszystkich mieszkańców domu. Tetyda II to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą. Pokój dzienny został przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Centralnie umieszczony kominek umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepła po całym domu. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, duża łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z jednostanowiskowym garażem - Tetyda I oraz bez garażu - Tetyda III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy/gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 226 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 420 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.