Rzuty

Nike III
Rzut parter
Nike III
Rzut poddasze
Nike III
Rzut działki

Elewacje

Nike III
Elewacja przód
Nike III
Elewacja boczna
Nike III
Elewacja boczna
Nike III
Elewacja tył

Przekroje

Nike III
Przekroje

Opis

Projekt domu Nike III bez garażu uwzględnia praktyczne i sprawdzone rozwiązania, które zostały dostosowane do potrzeb 4-5-osobowej rodziny. Projekt Nike III zainteresuje inwestorów skoncentrowanych na budowie komfortowego domu z użytkowym poddaszem, na którym przewidziano trzy przestronne sypialnie i łazienkę. Na parterze zlokalizowano część ogólną(kuchnia, jadalnia, pok. dzienny), pomieszczenia gospodarcze oraz gabinet/sypialnia rodziców. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Nike I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 186 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 312 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.