Rzuty

Milan Multi-Comfort
Rzut parter
Milan Multi-Comfort
Rzut poddasze
Milan Multi-Comfort
Rzut działki

Elewacje

Milan Multi-Comfort
Elewacja przód
Milan Multi-Comfort
Elewacja boczna
Milan Multi-Comfort
Elewacja boczna
Milan Multi-Comfort
Elewacja tył

Przekroje

Milan Multi-Comfort
Przekroje

Opis

Projekt domu Milan Multi-Comfort to energooszczędny dom, zaprojektowany we współpracy z firmą Saint-Gobain, w standardzie Multi-Comfort, obejmującym podniesione parametry energetyczne, akustyczne i cieplne. Projekt domu Milan Multi-Comfort to budynek z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny przestrzennie połączony z jadalnią posiadającą wyjście na ogród. Wygodna kuchnia może być połączona z jadalnią lub całkowicie zamknięta. Tuż przy wejściu znajdują się również: gabinet, łazienka oraz schody prowadzące na poddasze. Jednostanowiskowy garaż posiada bezpośrednie przejście do pomieszczenia gospodarczego. Poddasze projektu Milan Multi-Comfort to trzy wygodne sypialnie oraz duża łazienka. Do atutów projektu Milan Multi-Comfort należy przestronny taras nad garażem oraz prosty, dwuspadowy dach. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone wełną mineralną, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy, częściowo monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika i płytkami klinkierowymi. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.