Rzuty

Luna I
Rzut parter
Luna I
Rzut poddasze
Luna I
Rzut działki

Elewacje

Luna I
Elewacja przód
Luna I
Elewacja boczna
Luna I
Elewacja boczna
Luna I
Elewacja tył

Przekroje

Luna I
Przekroje

Opis

Luna I to ciekawa propozycja domu z użytkowym poddaszem. Projekt domu Luna I posiada komfortowy układ funkcji przewidziany dla 3-osobowej rodziny, z możliwością dostosowania do modelu 2+2. Garaż zaprojektowany w bryle budynku, połączony został komunikacyjnie z częścią mieszkalną. Parter w większym stopniu stanowi część ogólna, pozostałe to pomieszczenia gospodarcze oraz gabinet t(zamiennie: pokój gościnny/dodatkowa sypialnia). Na poddaszu, oprócz wspólnej łazienki, są dwie przestronne sypialnie z możliwością wydzielenia garderobianych aneksów. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Luna III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Iwona Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 234 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 390 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.