Rzuty

Jupiter II
Rzut parter
Jupiter II
Rzut poddasze
Jupiter II
Rzut działki

Elewacje

Jupiter II
Elewacja przód
Jupiter II
Elewacja boczna
Jupiter II
Elewacja boczna
Jupiter II
Elewacja tył

Przekroje

Jupiter II
Przekroje

Opis

Przestronny dom Jupiter II z dwustanowiskowym garażem, to propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Ciekawy układ funkcjonalny sprawia, że projekt domu Jupiter II z poddaszem użytkowym wprost idealnie zaspokaja potrzeby 4-6-osobowej rodziny. Na poddaszu ulokowano trzy sypialnie (każda ma swoja garderobę), dużą łazienkę oraz strych. W ramach adaptacji można zlikwidować ścianę między pokojem dziennym a schodami uzyskując przez to ciekawy efekt we wnętrzu oraz urządzić pomieszczenie do rekreacji lub dodatkowy pokój nad garażem. Na parterze znajduje się przestronna część dzienna z kuchnią, jadalnią, pokojem dziennym i gabinetem oraz część gospodarcza. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Jupiter I.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Justyna Greszta-Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 261 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 436 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.