Rzuty

Elektra
Rzut parter
Elektra
Rzut poddasze
Elektra
Rzut działki

Elewacje

Elektra
Elewacja przód
Elektra
Elewacja boczna
Elektra
Elewacja boczna
Elektra
Elewacja tył

Przekroje

Elektra
Przekroje

Opis

Projekt domu Elektra to dom parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 3-6 osobowej rodziny. Atrakcyjny i realnie dostosowany do potrzeb mieszkańców dom Elektra to projekt, który sprosta oczekiwaniom wszystkich domowników. Na parterze znajduje się przestronna część dzienna, część gospodarcza oraz dwie sypialnie i łazienka. Na poddaszu zlokalizowano dodatkowo dwie sypialnie z garderobą i łazienką. Dom można wykańczać etapami - najpierw parter, a potem poddasze. W ramach adaptacji można zabudować schody oraz zlikwidować wc lub zmienić je na spiżarnię.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 277 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 452 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.