Rzuty

Brygida II
Rzut parter
Brygida II
Rzut poddasze
Brygida II
Rzut działki

Elewacje

Brygida II
Elewacja przód
Brygida II
Elewacja boczna
Brygida II
Elewacja boczna
Brygida II
Elewacja tył

Przekroje

Brygida II
Przekroje

Opis

Atrakcyjny, realnie dostosowany do potrzeb mieszkańców projekt domu Brygida II sprosta oczekiwaniom wszystkich jego domowników. Projekt Brygida II to dom z poddaszem użytkowym i ciekawie zaprojektowanym wnętrzem - antresola sprawi, że pokój dzienny będzie miał niepowtarzalny klimat i wystrój. Na parterze znajduje się część gospodarcza(garderoba, pom. gospodarcze i garaż), część ogólna z kuchnią, jadalnią i obszernym pokojem dziennym oraz gabinet. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie z dwiema łazienkami, które można połączyć w jeden duży pokój kąpielowy oraz pralnia z suszarnią. Dostępna wersja projektu bez pustki nad salonem – Brygida III oraz wersja z garażem jednostanowiskowym - Brygida.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 269 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 476 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.