Porównanie projektów

Projekt domu Oberon

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
140,70 m2
+ powierzchnia garażu
32,90 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
7,10 m2
Powierzchnia zabudowy
239,60 m2
Kubatura netto
542,40 m3
Powierzchnia dachu
325,60 m2
Kąt nachylenia dachu
25°
Wysokość budynku
7,00 m
Min. wymiary działki dł.
26,60 m
Min. wymiary działki szer.
22,62 m
Liczba pokoi
3
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Oberon
Rzut parter

Elewacje

Oberon
Elewacja przód
Oberon
Elewacja boczna
Oberon
Elewacja boczna
Oberon
Elewacja tył

Rzut działki

Oberon
Przekrój

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Oberon to funkcjonalny dom parterowy z dwustanowiskowym garażem, pozbawiony zbędnych detali architektonicznych, idealnie wpasowujący się w naturalne, pełne zieleni otoczenie. Osoby poszukujące podmiejskiej rezydencji, niezwykle funkcjonalnej, z racjonalnym rozplanowaniem wnętrza powinny być zadowolone z wyboru właśnie tego projektu. Część dzienna, zlokalizowana w lewym skrzydle budynku, obejmuje przestronny salon z kominkiem, połączony z praktycznie zabudowaną kuchnią i jadalnią, mieszcząca duży stół dla całej rodziny. Strefa dzienna domu jest bardzo dobrze doświetlona dzięki zastosowanym liczny przeszkleniom na każdej z elewacji. Część nocna obejmująca trzy sypialnie z widokiem na ogród, w tym jedna z własną garderobą i łazienką, stanowi oddzielną strefę, co daje mieszkańcom poczucie intymności i zapewnia im spokojny sen. W strefie wejściowej budynku znalazło się miejsce na szafę wnękową, a także na niewielkie pomieszczenie gospodarcze, mogące służyć za pralnię, warsztat czy przechowalnię sezonowo zbędnych rzeczy. Całości funkcji dopełnia dwustanowiskowy garaż i kotłownia. Dom Oberon to propozycja, która spodoba się osobom ceniącym wypoczynek na świeżym powietrzu - w budynku zaplanowano bowiem duży taras.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).