Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Neo

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
130,70 m2
+ powierzchnia garażu
19,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,80 m2
Powierzchnia zabudowy
131,20 m2
Kubatura netto
506,00 m3
Powierzchnia dachu
223,30 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
17,61 m
Min. wymiary działki szer.
21,62 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Neo
Rzut parter

Poddasze

Neo
Rzut poddasze

Elewacje

Neo
Elewacja przód
Neo
Elewacja boczna
Neo
Elewacja boczna
Neo
Elewacja tył

Rzut działki

Neo
Przekrój

Opis

Atrakcyjny i komfortowy projekt domu Neo jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny 4-6-osobowej. Ciekawie zaprojektowane poddasze użytkowe domu Neo sprawia, że projekt ten z pewnością zaspokoi potrzeby wszystkich jego domowników. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz przestronna łazienka z pralnią. Na parterze znajduje się pokój dzienny połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, toaleta oraz gabinet. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Przy jednostanowiskowym garażu znajduje się pomieszczenie gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie