Porównanie projektów

Projekt domu Askot

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
122,70 m2
+ powierzchnia garażu
21,60 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,00 m2
Powierzchnia zabudowy
162,40 m2
Kubatura netto
453,90 m3
Powierzchnia dachu
169,50 m2
Kąt nachylenia dachu
44°
Wysokość budynku
8,30 m
Min. wymiary działki dł.
24,10 m
Min. wymiary działki szer.
19,10 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Askot
Rzut parter

Poddasze

Askot
Rzut poddasze

Elewacje

Askot
Elewacja przód
Askot
Elewacja boczna
Askot
Elewacja boczna
Askot
Elewacja tył

Rzut działki

Askot
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Askot to dobrze przemyślany projekt domu, który swym wyglądem zewnętrznym przykuwa uwagę niejednego przechodnia. Ciekawie zaaranżowany, otwarty salon z częścią kominkową i telewizyjną, połączony został z jadalnią i przestronną kuchnią, w której przewidziano dużą ilość blatu roboczego. Na parterze zlokalizowano także pokój gościnny, sąsiadujący z łazienką. Do części gospodarczej przechodzi się prosto z wiatrołapu. Atrakcyjny taras, dostępny z poziomu reprezentacyjnego salonu, w letnie dni może pełnić rolę jadalni. Wydzieloną na poddaszu, prywatną część domu wyznaczają duża łazienka i trzy obszerne sypialnie. W jednej z nich zaprojektowano pomieszczenie garderoby, która pomieści niemałych rozmiarów galanterię. Ten projekt domu powinien spodobać się rodzinie 4-5 osobowej, bowiem jest to propozycja domu przestronnego, ustawnego i nader atrakcyjnego. Askot swoim wyglądem zewnętrznym zauroczy niemal każdego Inwestora, a jego funkcjonalny rozkład zaspokoi potrzeby wszystkich domowników.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).