PROJEKTY DOMÓW PARTEROWYCH – PORÓWNANIE

PROJEKTY DOMÓW PARTEROWYCH – PORÓWNANIE


Dom parterowy to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Zlokalizowanie na jednym poziomie wszystkich pomieszczeń, brak schodów i mało ustawnych skosów daje duże możliwości aranżacji. Pamiętaj jednak, że budowa domu parterowego ma swojej ograniczenia.

Wybierając projekt domu parterowego należy być świadomym, że wymaga on większej działki pod zabudowę niż dom z poddaszem użytkowym. Ponadto rozłożysty dach podnosi koszt budowy. W niektórych projektach domów parterowych można kosztem np. garderoby i po wstawieniu schodów przekształcić poddasze na użytkowe.

Projekty domów parterowych

Bianka to nowoczesna propozycja dla 4-5 osobowej rodziny. Dom ma powierzchnię 114,50 m2 i utrzymany jest w jasnej, „czystej” stylizacji, która nadaje mu reprezentacyjnego charakteru. Szeroko zadaszony taras ogrodowy pozwoli korzystać z jego uroków nawet w czasie deszczu. Bianka jest funkcjonalna dzięki m.in. ciągowi dużych szaf, które znajdują się w korytarzu. Strefa dzienna domu obejmuje duży pokój dzienny połączony z jadalnia i kuchnią, obok której mieści się spiżarnia. W strefie prywatnej znajdują się dwa pokoje, łazienka i apartament rodziców z odrębną garderobą i łazienką. Projekt Bianka ma dwustanowiskowy garaż.

Flawia to dom bez garażu o powierzchni 111,60 m2, w sam raz dla czteroosobowej rodziny. W części dziennej mieści się salon połączony z jadalnią. Projekt daje inwestorom możliwość zamknięcia kuchni lub otwarcia jej na pokój dzienny. Przy kuchni znajduje się duża spiżarnia, które może pełnić funkcję schowka. W strefie dziennej dostępna jest także osobna toaleta. Część prywatna obejmuje trzy ustawne i jasne sypialnie oraz łazienkę. Flawia daje możliwość adaptacji poddasza w późniejszym czasie. Projekt dostępny jest w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej: bez garażu – Flawia Małaoraz z garażem jednostanowiskowym – Flawia Mała II.

Projekt Laura to dom powierzchni 103,60 m2 i ciekawej, nowoczesnej bryle. Laura wyróżnia się licznymi przeszkleniami i funkcjonalnym podziałem przestrzeni na trzy oddzielne strefy. Część dzienna to bardzo jasny pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią. Tuż obok kuchni zaprojektowano wygodną spiżarnię. W ramach adaptacji możesz zrezygnować ze spiżarni i powiększyć dzięki temu kuchnię. Dopełnieniem funkcji jest niewielka łazienka, zlokalizowana w hallu. Prawe skrzydło domu to prywatna strefa mieszkańców, która obejmuje trzy sypialnie oraz wspólną łazienkę. W strefie gospodarczej znajduje się kotłownia oraz duży garaż.

Jonasz, mimo swoich niewielkich rozmiarów (98,80 m2) i braku garażu jest idealnym domem dla czteroosobowej rodziny. Dzięki nieskomplikowanej bryle i prostemu dachowi jest ekonomiczny w budowie i późniejszej eksploatacji. Białe ściany i szary dach, w połączeniu z drewnem na tarasach zapewniają nowoczesny i elegancki wygląd. Od strony ogrodowej Jonasz może pochwalić się dużymi przeszkleniami. Pokój dzienny połączony jest z jadalnią i posiada wyjścia na dwa tarasy: ogrodowy i wejściowy. Kuchnia zaprojektowana jest jako oddzielne pomieszczenie, ale inwestorzy mają możliwość otworzenia jej na salon. Tuż obok kuchni znajduje się spiżarnia. Całości funkcji dziennej dopełnia osobna toaleta. Trzy sypialnie i wspólna łazienka to część prywatna domowników.

Fabia V to aż 113,60 m2 powierzchni, efektowny wygląd z zewnątrz i funkcjonalny rozkład pomieszczeń w środku. Projekt obejmuje otwartą strefę dzienną, trzy sypialnie, dwie łazienki i przestronny garaż na dwa samochody. Ponadto bogate wnętrze domu mieści w sobie spiżarnię i garderobę. Duży taras od strony ogrodu pozwala cieszyć się zielenią. Fabia V oferuje możliwość adaptacji poddasza na użytkowe, kosztem rezygnacji z garderoby i wstawienia schodów.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).