Porównanie projektów domów na wąską działkę

Porównanie projektów domów na wąską działkę


Najnowsze projekty domów na wąską działkę są już dostępne w naszej pracowni. Sprawdź, czym zaskoczy Cię Kordelia i inne stylowe budynki.

Wąska działka to coraz częstszy problem inwestorów. Wybór tego typu gruntu wiąże się przede wszystkim z niższymi kosztami zakupu. Odpowiednio wykonane projekty pozwalają posiadaczom takiej ziemi na wybudowanie pięknego, funkcjonalnego domu. Przedstawiamy 5 projektów naszej pracowni, które zaspokoją potrzeby wymagających inwestorów. Oto Kordelia, Ida, Alex, Ofelia i Dawid.

Kordelia

Ten nieduży dom o powierzchni użytkowej 115 m2 powinien zainteresować 4-5 osobową rodzinę, która ceni sobie wygodę w nowoczesnym wydaniu. Interesujące wykończenie przykuwa wzrok i wyróżnia Kordelię na tle innych projektów. Przemyślane wnętrze obejmuje parter, gdzie zaprojektowano otwartą strefę dzienną (salon połączony z jadalnią i kuchnią) oraz poddasze, czyli spokojny azyl dla domowników. Cztery ustawne pokoje mogą przemienić się w sypialnie, gabinety lub pokoje gościnne. Projekt uwzględnia również wybudowanie jednostanowiskowego garażu. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/kordelia/

 

 

Ida

To dom idealny dla singla lub młodego małżeństwa. Jego powierzchnia użytkowa to 99 m2, a stylistyka zachwyca nowoczesnością i elegancją. Budynek posiada poddasze użytkowe i jest stosunkowo tani w budowie. Parter to strefa ogólnodostępna, na którą składa się pokój dzienny, jadalnia i kuchnia, a także część gospodarcza (wygospodarowano miejsce na funkcjonalną spiżarnię). Umiejscowione w hallu schody prowadzą na poddasze, gdzie mieszkańcy znajdą trzy wygodne pokoje i dużą łazienkę. Zmotoryzowani inwestorzy ucieszą się z jednostanowiskowego garażu, który został uwzględniony w projekcie. Szczegóły na temat Idy znajdziesz na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/ida/

Ofelia

Ofelia to dom na wąską działkę przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. Myślisz o tym, żeby zamieszkać w pobliżu przyjaciół lub rodzeństwa? To propozycja dla Ciebie. Parter przeznaczono na strefę dzienną i pomieszczenia gospodarcze. Salon otwiera się na kuchnie i jadalnię, przez co przestrzeń jest optycznie powiększona. Na górze zaprojektowano cztery sypialnie oraz wspólną łazienkę. Dom utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce i zadowoli wszystkich wielbicieli oryginalnych rozwiązań architektonicznych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o projekcie, wejdź na stronę https://www.dobredomy.pl/projekt/ofelia/ i zapoznaj się z wszystkimi szczegółami.

Alex

140 m2 powierzchni użytkowej i przemyślane połączenie klasyki z nowoczesnością. Projekt domu Alex spełni potrzeby rodziny składającej się z pięciu, a nawet sześciu osób, która ceni sobie wygodę i funkcjonalność. Strefa ogrodowa została urozmaicona przez wysunięty salon i podcień. Układ pomieszczeń w środku budynku pozwala na sprawną komunikację – parter to część ogólnodostępna, a na poddaszu zaprojektowano trzy wygodne sypialnie (jedna z nich ma przypisaną własną garderobę), ogólnodostępną garderobę oraz dużą, wygodną, łazienkę. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy. Więcej informacji na temat projektu domu Alex znajdziesz na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/alex/

Dawid

To najmniejsza z prezentowanych propozycji. Powierzchnia użytkowa domu Dawid to 89,3 m2, jednak odpowiednio zaprojektowania przestrzeń pozwala na komfortowe funkcjonowanie wszystkich mieszkańców domu. Projekt nadaje się na działkę o szerokości poniżej 16 m. Część dzienna znajduje się na parterze i obejmuje pokój dzienny, pięknie doświetloną jadalnię z przeszkleniami oraz kuchnię. Zabudowana klatka schodowa prowadzi domowników na poddasze, gdzie zaprojektowano trzy sypialnie, a także ogólnodostępną łazienkę. Projekt nie uwzględnia garażu. Więcej na jego temat przeczytasz na stronie https://www.dobredomy.pl/projekt/dawid/.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).