Nowoczesny projekt domu – czyli jaki?

Nowoczesny projekt domu – czyli jaki?


Nowoczesne projekty domów zakładają bardzo często nietypową konstrukcję budynku. Jeśli decydujesz się na budowę domu i myślisz o niestandardowym projekcie, ale nie wiesz, czym kierować się przy jego wyborze i na co szczególnie zwrócić uwagę, zobacz na przykładzie projektu Lina, jakie nieszablonowe rozwiązania można zastosować w nowoczesnym domu. Przekonaj się, o czym musisz pomyśleć już podczas wyboru projektu, żeby kiedyś cieszyć estetycznym, ale i ekologicznym gniazdkiem.

Kiedy wybierasz projekt nowoczesnego domu, stajesz przed pytaniem: „Co to właściwie oznacza?” Jakie są kryteria nowoczesności? Czy nowoczesność musi kosztować więcej?

Otóż dom nowoczesny to taki, który korzysta z dostępnych na rynku rozwiązań, żeby w dłuższej perspektywie oszczędzić wydatki i sprawić, że eksploatacja budynku będzie kosztować mniej niż w klasycznych projektach. Nowoczesne domy najczęściej są ekologiczne. Poza tym zachęcają modnym wyglądem, surowymi bryłami i minimalistyczną estetyką, a także nieoczywistym podejściem do rozwiązań przestrzennych. Domy nowoczesne często bywają zindywidualizowane, a ich projektanci korzystają z dostępnych środków, żeby wyrazić potrzeby właścicieli – ogrody na dachu, jak największe przeszklenia, rozmaite materiały na elewacjach, różne kształty dachów.

Elementy nowoczesnego domu – elewacja i układ wnętrz

Jakie elementy, stanowiące wyróżnik nowoczesności, można spotkać we współczesnych projektach domów? Przekonajmy się na przykładzie projektu Lina:

Jakie nowoczesne rozwiązania zastosować w domu?

Kolejna wątpliwość, przed jaką staje nabywca projektu, dotyczy nowoczesnych rozwiązań w domu, takich jak instalacje. Skąd wiadomo, które z nich rzeczywiście pozwolą na oszczędności i przyczynią się do dbałości o środowisko, a które są tylko mijającym trendem? Tę decyzję trzeba podjąć już na etapie wyboru projektu domu, dlatego przekonaj się, w czym możesz wybierać:

Dowiedz się więcej – czy wybrać kolektory słoneczne, czy pompę ciepła.

Poznaj więcej nowoczesnych rozwiązań architektonicznych – wówczas wybór projektu domu stanie się łatwiejszy. Zajrzyj do katalogu projektów pracowni Dobre Domy.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).