ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty domów jednorodzinnych

Pracownia Projektowa Dobre Domy oferuje ponad 800 gotowych projektów domów jednorodzinnych. Stworzona kolekcja obejmuje projekty domów parterowych i piętrowych, projekty domów z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, projekty nowoczesnych domów, domy dwurodzinne, projekty domów bliźniaczych, projekty domów z poddaszem użytkowym, a także rozległe rezydencje i projekty skierowane do tych, którzy dysponują wąską działką. Wszystkie propozycje domów można uszeregować alfabetycznie lub według powierzchni, tak aby w łatwy i czytelny sposób umożliwić Państwu odnalezienie domu marzeń. Każdy projekt zawiera szczegółowe opisy, rzuty, sytuacje, przekroje, realizacje oraz wycenę kosztorysową. 

W naszej ofercie znajdą Państwo projekty domów małych, ale przy tym atrakcyjnych i niezwykle funkcjonalnych, gdzie każdy metr kwadratowy jest przemyślany i maksymalnie wykorzystany. Wierzymy, że udało nam się połączyć niewielką powierzchnię z użytecznością z wysoką estetyką wyglądu. Projekty małych domów naszego autorstwa to doskonała propozycja dla wymagających Klientów, poszukujących niedużych domów, ale wyróżniających się niebanalnym stylem oraz komfortem użytkowania.

Dla osób preferujących domy parterowe, również mamy szeroką ofertę projektów. Nasze projekty domów parterowych to zarówno eleganckie, rozłożyste, duże domy, jak i proste, nowoczesne w wyglądzie domki.

Patrząc daleko w przyszłość poszerzyliśmy naszą ofertę o projekty domów wysoce energooszczędnych, zaprojektowanych w standardzie Multi-Comfort.

Każdy z Państwa znajdzie w naszej bogatej ofercie projekt domu jednorodzinnego, który będzie urzeczywistnieniem jego marzeń.
... więcej
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×