Inteligentny dom – co dzięki niemu zyskasz?

Inteligentny dom – co dzięki niemu zyskasz?


Masz smartfona? Na pewno tak. Należysz więc do 19 mln posiadaczy nowoczesnych telefonów komórkowych. Czy wiesz, że oprócz rozmów i wysyłania smsów możesz też mieć pod kontrolą swój dom? Pod warunkiem że najpierw wyposażysz go w inteligencję. Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci zainstalowanie tej sprytnej technologii.

Czym jest inteligentny dom? To inaczej system automatyki domowej, który pozwala m.in. na sterowanie oświetleniem, oknami i roletami, wentylacją oraz bramami garażowymi.

Jak działa inteligentny dom?

Inteligentny dom to instalacja, którą można indywidualnie zaprogramować, tak by automatycznie reagowała na określone sytuacje. System komunikuje się z różnymi elementami wyposażenia dzięki specjalnym czujnikom i sterownikom.

Instalację można zintegrować z wieloma podsystemami tj. wentylacją, klimatyzacją, ogrzewaniem, oświetleniem, bramą wjazdową, nawodnieniem ogródka, a nawet AGD czy sprzętem RTV. Do sterowania domem wystarczy panel dotykowy. W każdej chwili masz możliwość zmiany ustawień.

Wygoda i bezpieczeństwo

Czy wiesz, że taki dom może włączyć ogrzewanie przed Twoim powrotem z pracy? Oszczędzasz, bo nie ocieplasz pomieszczeń przez cały dzień, a kiedy wracasz – wchodzisz do przyjemnie nagrzanego mieszkania. Dom może też zadbać o romantyczny nastrój i zapalić światło w salonie, gdy na dworze zacznie robić się ciemno, oraz włączyć ulubioną muzykę. Inteligentny dom można zaprogramować w taki sposób, aby w czasie deszczu okna zamykały się automatycznie.

System automatyki domowej będzie również pełnił rolę stróża i zabezpieczy budynek przed włamaniem. W jaki sposób? Oprócz tego, że na smartfonie lub tablecie masz bieżący podgląd wszystkich pomieszczeń, to w czasie pobytu domowników poza budynkiem system symuluje obecność mieszkańców, włączając o różnych godzinach światło i muzykę lub podnosząc rolety. Dzięki temu potencjalny złodziej będzie przekonany, że w domu cały czas ktoś przebywa.

Pamiętaj, że najlepiej już na etapie wyboru projektu warto zdecydować się, czy chcesz wyposażyć dom w nowoczesną inteligencję.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).