Rzuty

Patrycja III
Rzut parter
Patrycja III
Rzut działki

Elewacje

Patrycja III
Elewacja przód
Patrycja III
Elewacja boczna
Patrycja III
Elewacja boczna
Patrycja III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Patrycja III to ciekawy projekt nowoczesnego domu parterowego dla 4-5-osobowej rodziny. Nowoczesna stylistyka i starannie dobrane materiały wykończeniowe przykuwają uwagę i wyróżniają dom z otoczenia. Do wnętrza domu wchodzi się poprzez przestronny wiatrołap, w którym zagospodarowano miejsce na szafę oraz wejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do garażu. Strefa dzienna to salon, jadalnia oraz kuchnia, które tworzą razem dużą, otwartą przestrzeń. Tuż przy kuchni zaprojektowano praktyczną spiżarnię. Strefa prywatna to trzy sypialnie, z czego największa z nich posiada własną garderobę i łazienkę. Uzupełnieniem tej strefy jest duża łazienka, pralnia oraz niewielka toaleta. Projekt jest również dostępny z innym układem funkcjonalnym - Patrycja oraz ze strychem do adaptacji - Patrycja II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.