Rzuty

Eurydyka III
Rzut parter
Eurydyka III
Rzut poddasze
Eurydyka III
Rzut działki

Elewacje

Eurydyka III
Elewacja przód
Eurydyka III
Elewacja boczna
Eurydyka III
Elewacja boczna
Eurydyka III
Elewacja tył

Przekroje

Eurydyka III
Przekroje

Opis

Projekt domu Eurydyka III to idealna propozycja dla tych, którzy nie są zainteresowani posiadaniem domu z garażem. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskaliśmy zgrabną bryłę domu z użytkowym poddaszem, który jest idealny dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz toaleta. W strefie wejściowej znajduje się pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie oraz wygodna łazienka. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Eurydyka oraz z garażem dwustanowiskowym - Eurydyka II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy/żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 188 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 355 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.