Rzuty

Eliza III
Rzut parter
Eliza III
Rzut działki

Elewacje

Eliza III
Elewacja przód
Eliza III
Elewacja boczna
Eliza III
Elewacja boczna
Eliza III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Eliza III to przestronny dom parterowy przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Ciekawa bryła budynku oraz elewacja z okładziny drewnianej i kamiennej przyciągnie uwagę przechodniów. Szeroko zadaszony taras oraz dwustronny kominek zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń, na którą składa się pokój dzienny wraz z jadalnią oraz otwarta kuchnia z dodatkową spiżarnią. W hallu zlokalizowano niewielką łazienkę, z której mogą korzystać goście oraz domownicy. Strefa prywatna obejmuje trzy ustawne sypialnie, w tym jedną z własną garderobą, dużą wspólną łazienkę oraz pralnię. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego. Projekt jest również dostępny z innym układem funkcjonalnym - Eliza.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.