Rzuty

Atlantyda II
Rzut parter
Atlantyda II
Rzut poddasze
Atlantyda II
Rzut działki

Elewacje

Atlantyda II
Elewacja przód
Atlantyda II
Elewacja boczna
Atlantyda II
Elewacja boczna
Atlantyda II
Elewacja tył

Przekroje

Atlantyda II
Przekroje

Opis

Układ funkcjonalny domu Atlantyda II z dwustanowiskowym garażem zaspokoi oczekiwania 4-6-osobowej rodziny. Projekt domu Atlantyda II z użytkowym poddaszem wyróżnia dach dwuspadowy. Na parterze znajduje się pokój dzienny, tworzący wraz z jadalnią i kuchnią otwartą przestrzeń. Części mieszkalnej parteru dopełniają gabinet, łazienka oraz spiżarnia. Garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz dwie łazienki, z których jedna obsługuje tylko sypialnię rodziców. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Atlantyda III oraz z garażem jednostanowiskowym - Atlantyda.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy/żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 255 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 465 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.