Porównanie projektów

Projekt domu Tuliusz II

3 700 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
122,70 m2
+ powierzchnia garażu
36,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,70 m2
+ powierzchnia strychu
27,10 m2
Powierzchnia zabudowy
146,10 m2
Kubatura netto
573,40 m3
Powierzchnia dachu
241,70 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,20 m
Min. wymiary działki dł.
18,72 m
Min. wymiary działki szer.
22,92 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Tuliusz II
Rzut parter

Poddasze

Tuliusz II
Rzut poddasze

Elewacje

Tuliusz II
Elewacja przód
Tuliusz II
Elewacja boczna
Tuliusz II
Elewacja boczna
Tuliusz II
Elewacja tył

Rzut działki

Tuliusz II
Przekrój

Opis

Dla miłośników tradycyjnej architektury domu, poszukujących domu z dwustanowiskowym garażem mamy świetną propozycję - projekt Tuliusz II. Klasyczna bryła budynku i dachu sprawią, że dom ten doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Wejście do domu znajduje się w niewielkim podcieniu. Wiatrołap prowadzi z jednej strony do garderoby, a dalej do garażu i pomieszczenia gospodarczego, a z drugiej do mieszkalnej części domu. Parter zajęty jest przez strefę dzienną. Pokój dzienny łączy się przestrzennie z jadalnią i kuchnią. W centrum tej przestrzeni znajduje się kominek, który poprzez ciekawą aranżację może stać się główną ozdobą salonu. Tuż przy kuchni zaprojektowano niewielką spiżarnię. Bezpośrednio z pokoju dziennego przechodzi się do gabinetu, który sprawdzi się także jako pokój gościnny lub biblioteka. Dla rodzin z małymi dziećmi może pełnić natomiast funkcję bawialni. Dwustanowiskowy garaż jest przestronny i ma dość miejsca na przechowywanie rowerów czy sprzętów ogrodowych. Zabudowana klatka schodowa prowadzi na poddasze, które jest prywatnym azylem mieszkańców. Trzy pokoje, w tym jeden z osobną garderobą, i ogólnodostępna łazienka spełnią potrzeby 4-6-osobowej rodziny. Dostępny z półpiętra strych można w ramach adaptacji przekształcić w wygodny apartament dla Gospodarzy domu z dużą sypialnią, łazienką i garderobą. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Tuliusz oraz bez garażu - Tuliusz III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!