Porównanie projektów

Projekt domu Elsa V

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
129,60 m2
+ powierzchnia garażu
20,70 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,40 m2
Powierzchnia zabudowy
127,30 m2
Kubatura netto
508,60 m3
Powierzchnia dachu
211,30 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
7,80 m
Min. wymiary działki dł.
21,12 m
Min. wymiary działki szer.
19,92 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Elsa V
Rzut parter

Poddasze

Elsa V
Rzut poddasze

Elewacje

Elsa V
Elewacja przód
Elsa V
Elewacja boczna
Elsa V
Elewacja boczna
Elsa V
Elewacja tył

Rzut działki

Elsa V
Przekrój

Opis

Projekt domu jednorodzinnego o intrygującej bryle i nowoczesnym wykończeniu. Parter domu to w głównej mierze część dzienna. Przestronny salon połączony jest przestrzennie z jadalnią i otwartą kuchnią, która uzupełniona jest o niewielką spiżarnię. Położony w ustronnym miejscu gabinet świetnie sprawdzi się jako pokój dla Seniora, szczególnie, że tuż obok zlokalizowana została nieduża, ale w pełni funkcjonalna łazienka. Na poddaszu zaprojektowano część prywatną domowników. Trzy spore sypialnie i duża łazienka spełnią oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Dużym udogodnieniem będzie z pewnością wydzielone miejsce na pralnię w łazience oraz garderoba w sypialni Gospodarzy. Projekt dostępny jest w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej, bez gabinetu na parterze - Elsa IV oraz w wersjach z innym układem pomieszczeń - Elsa, Elsa II i Elsa III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, okładziną kamienną oraz okładziną drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).