PROJEKT INDYWIDUALNY CZY GOTOWY?

PROJEKT INDYWIDUALNY CZY GOTOWY?


Budujesz dom? Na pewno zastanawiałeś się, jaki projekt wybrać. Poniżej znajdziesz kilka pożytecznych informacji, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Opłacalność

Marzy Ci się oryginalny taras? Albo dodatkowa łazienka na piętrze? Projekt indywidualny jest idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Przy jego realizacji możesz dać upust swojej wyobraźni. Decydując się na taki projekt, masz wpływ na wygląd budynku i rozkład poszczególnych elementów. To rozwiązanie pozwala się wyróżnić, ale… niestety ma swoją cenę. Koszty projektu wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Do tego dochodzą wydatki związane z budową i zastosowaniem niestandardowych rozwiązań. Pamiętaj, że każda wymyślna instalacja czy nowy detal architektoniczny może dodatkowo obciążyć Twój budżet. Dodatkowym minusem jest czas realizacji projektu. Praca architekta może trwać od kilku do kilkunastu tygodni.

Taniej i wygodniej

Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, lepszym rozwiązaniem będzie wybór projektu gotowego. Jego ceny zaczynają się już od ok. 2000 zł. W tym wypadku Twój wpływ na wygląd budynku jest ograniczony, masz za to pewność, że w projekcie zastosowano dobre i sprawdzone rozwiązania. Projekt gotowy został już zrealizowany dziesiątki albo i setki razy, co daje gwarancję, że budowa domu odbędzie się bez specjalnych komplikacji. Znalezienie projektu dostosowanego dokładnie do Twoich potrzeb również nie powinno stanowić problemu. Zwłaszcza, że w większości przypadków możesz dokonać zmian w ramach adaptacji.

Projekt specjalnie dla Ciebie

W naszej pracowni przygotowaliśmy ponad 400 gotowych projektów. W zależności od zasobności Twojego portfela, oferujemy budynki parterowe lub piętrowe. Nasza kolekcja obejmuje domy z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, domy nowoczesne, dwurodzinne, bliźniaki, domy z poddaszem użytkowym, a także rozległe rezydencje i projekty przeznaczone dla osób posiadających wąską działkę. Z nami zbudujesz dom jednorodzinny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Jak wybrać najbardziej odpowiedni projekt?

Oferta pracowni projektowej Dobre Domy adresowana jest do szerokiego grona odbiorców. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o każdym projekcie. Szczegółowy opis pozwoli Ci porównać parametry różnych domów, takie jak powierzchnia użytkowa, powierzchnia zabudowy, kubatura netto, kąt nachylenia dachu, rozmiar domu, a także liczba pokoi i łazienek. Zapraszamy również do bezpłatnej konsultacji z naszymi architektami, którzy rozwieją Twoje wątpliwości i podsuną najlepsze rozwiązania.

 

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).