PROJEKT INDYWIDUALNY CZY GOTOWY?

PROJEKT INDYWIDUALNY CZY GOTOWY?


Budujesz dom? Na pewno zastanawiałeś się, jaki projekt wybrać. Poniżej znajdziesz kilka pożytecznych informacji, które pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.

Opłacalność

Marzy Ci się oryginalny taras? Albo dodatkowa łazienka na piętrze? Projekt indywidualny jest idealnie dostosowany do Twoich potrzeb. Przy jego realizacji możesz dać upust swojej wyobraźni. Decydując się na taki projekt, masz wpływ na wygląd budynku i rozkład poszczególnych elementów. To rozwiązanie pozwala się wyróżnić, ale… niestety ma swoją cenę. Koszty projektu wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Do tego dochodzą wydatki związane z budową i zastosowaniem niestandardowych rozwiązań. Pamiętaj, że każda wymyślna instalacja czy nowy detal architektoniczny może dodatkowo obciążyć Twój budżet. Dodatkowym minusem jest czas realizacji projektu. Praca architekta może trwać od kilku do kilkunastu tygodni.

Taniej i wygodniej

Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, lepszym rozwiązaniem będzie wybór projektu gotowego. Jego ceny zaczynają się już od ok. 2000 zł. W tym wypadku Twój wpływ na wygląd budynku jest ograniczony, masz za to pewność, że w projekcie zastosowano dobre i sprawdzone rozwiązania. Projekt gotowy został już zrealizowany dziesiątki albo i setki razy, co daje gwarancję, że budowa domu odbędzie się bez specjalnych komplikacji. Znalezienie projektu dostosowanego dokładnie do Twoich potrzeb również nie powinno stanowić problemu. Zwłaszcza, że w większości przypadków możesz dokonać zmian w ramach adaptacji.

Projekt specjalnie dla Ciebie

W naszej pracowni przygotowaliśmy ponad 400 gotowych projektów. W zależności od zasobności Twojego portfela, oferujemy budynki parterowe lub piętrowe. Nasza kolekcja obejmuje domy z garażem jedno- lub dwustanowiskowym, domy nowoczesne, dwurodzinne, bliźniaki, domy z poddaszem użytkowym, a także rozległe rezydencje i projekty przeznaczone dla osób posiadających wąską działkę. Z nami zbudujesz dom jednorodzinny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Jak wybrać najbardziej odpowiedni projekt?

Oferta pracowni projektowej Dobre Domy adresowana jest do szerokiego grona odbiorców. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o każdym projekcie. Szczegółowy opis pozwoli Ci porównać parametry różnych domów, takie jak powierzchnia użytkowa, powierzchnia zabudowy, kubatura netto, kąt nachylenia dachu, rozmiar domu, a także liczba pokoi i łazienek. Zapraszamy również do bezpłatnej konsultacji z naszymi architektami, którzy rozwieją Twoje wątpliwości i podsuną najlepsze rozwiązania.

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje